Skinlight - (Er:YAG laser)

Ako dotykom jemného pierka vyhladzuje erbiový laser Skinlight Vaše vrásky okolo očí, úst alebo aj na celej tvári (full-face skin resurfacing).

Zahladzuje jazvy po akné, ovčích kiahňach, po operáciách a keloidy. Pomáha zbaviť sa rôznych kožných výrastkov ako napríklad stareckých bradavíc, fibrómov, xantelazmát, mílií, plochých bradavíc, bradavíc na pohlavných orgánoch a pod. Môže sa využiť aj na odstraňovanie tetováží a pigmentových škvŕn.

Je dokonalým svetelným nožom, ktorý bez toho, aby sa dotkol Vášho tela, po vrstvičkách tenkých len tisíciny milimetra odstráni všetko to, čo Vám na Vašej koži doposiaľ vadilo. Svojim pôsobením aktivuje zárodočné vrstvy kože a dodá jej svieži,mladistvý vzhľad. Pocit pri ošetrení pacienti popisujú maximálne ako pŕhlenie. Ak si to budete priať, použije sa miestne znecitlivenie.

Vynikne v porovnaní so staršími generáciami klasického CO2 lasera hlavne vzhľadom na kratšiu dobu hojenia, bez dlhodobého začervenania a tepelného poškodenia kože a tým skorého návratu k normálnemu vzhľadu tváre. Erbiový laser emituje svetelné laserové žiarenie ktoré má vlnovú dlžku 2940 nm v oblasti infračerveného spektra. Absorbcia v molekulách vody je viac ako 10 krát vyššia ako u CO2 lasera (emituje laserové žiarenie s vlnovou dĺžkou 10 600 nm). Energia erbiového lasera je absorbovaná v najpovrchovejších vrstvách molekúl vody, čo umožňuje odstrániť kožné tkanivo o hrúbke niekolko tisícin milimetra bez vzniku kumulatívneho tepelného poškodenia buniek.